Forumul Negrilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26Maestrul SPAMMULUI aka DanyGrecul  - Pagina 2 Empty Re: Maestrul SPAMMULUI aka DanyGrecul Lun Apr 23, 2012 10:17 am

Domnu' Leo

Domnu' Leo

Negru cu 3 OOOOOO
Negru cu 3 OOOOOO
Gicu Mentosan a scris:Sincer? Nu imi mai aduc aminte decat Pustietatea Saharei Very Happy

Eu tin minte....abia ajunseseram (eu si grecu) strategos (senior member,cum era pe atunci) si ai aparut tu,Domnu Bula,cu un magar cantaret la avatar:))

Dar cand iti luase grecul cacaniul,magaru si statea pregatit pe conducta sa-ti fure cacatul numai sa fie si el ca tine:))

27Maestrul SPAMMULUI aka DanyGrecul  - Pagina 2 Empty Re: Maestrul SPAMMULUI aka DanyGrecul Mier Apr 25, 2012 4:38 am

Gicu Mentosan

Gicu Mentosan

Mai Neim Is Jan Rembo
Mai Neim Is Jan Rembo
Hahahahahahahahahahahahaha. GRECU MI-A IESIT IMEDITA IN EVIDENTA Very Happy

https://www.youtube.com

28Maestrul SPAMMULUI aka DanyGrecul  - Pagina 2 Empty Re: Maestrul SPAMMULUI aka DanyGrecul Mier Apr 25, 2012 11:08 am

Domnu' Leo

Domnu' Leo

Negru cu 3 OOOOOO
Negru cu 3 OOOOOO
Gicu Mentosan a scris:Hahahahahahahahahahahahaha. GRECU MI-A IESIT IMEDITA IN EVIDENTA Very Happy

Asa e el...mai special:))



Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

    | Tema creata de DarkSpectre si modificata de Micul

    Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente