Forumul Negrilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Maxime despre femei Empty Maxime despre femei Vin Feb 24, 2012 9:23 am

Hazel Eyes

Hazel Eyes

Miss Pynky
Miss Pynky
Trei tipuri de barbati nu inteleg femeile: barbatii tineri, barbatii de virsta mijlocie, si barbatii batrini. (Irisches Sprichwort)

Maxime despre femei Taylorinsheetsbyzeduld4

2Maxime despre femei Empty Re: Maxime despre femei Vin Feb 24, 2012 9:29 am

Hazel Eyes

Hazel Eyes

Miss Pynky
Miss Pynky
Femeia este o greseala acceptabila a naturii. (John Milton)

Feminismul exista doar pentru a integra femeile urite in societate. (Bukowski)

Atentie la o femeie care gindeste logic ! Caci logica si femeia sint atit de heterogene, incit este impotriva naturii cand apar impreuna. (Johannes Cotta)

Exista trei tipuri de femei: cele frumoase, cele inteligente si majoritatea. (Rainer Werner Fassbinder)

Marea intrebare, la care nu stiu sa raspund in ciuda a treizeci de ani de studiu despre femei, este urmatoarea: "Ce vrea de fapt o femeie?" (Sigmund Freud)

3Maxime despre femei Empty Re: Maxime despre femei Vin Feb 24, 2012 9:39 am

Hazel Eyes

Hazel Eyes

Miss Pynky
Miss Pynky
Femeile pot conduce masini mici. Noi nu trebuie sa conducem masini mari, asa cum fac barbatii, pentru a ne demonstra virilitate.

Provocam mereu strigate de admiratie, daca putem dovedi ca suntem in stare sa schimbam singure o anvelopa. Pe barbati nu-i lauda nimeni pentru o astfel de reusita.

Traim mai mult decat barbatii, astfel ca sansele sa incasam noi asigurarile lor de viata sunt foarte mari. Very Happy




Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

    | Tema creata de DarkSpectre si modificata de Micul

    creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente