Forumul Negrilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 3 din 3]

51Discuții Negre - Pagina 3 Empty Re: Discuții Negre Sam Feb 04, 2012 7:43 am

Gicu Mentosan

Gicu Mentosan

Mai Neim Is Jan Rembo
Mai Neim Is Jan Rembo
Pinky? Tu o mai tii minte pe AHILBE ? Gagica aia a lu Nihilius Severus . Tii minte personajul asta? Eu n-am mai vazut-o pe-aia de ceva vreme pe grepolis. A zis de nu stiu cate ori ca renunta dar statea pe invizibil . Eu aveam o boala cand eram pe grepo. Mereu ma uitam printre conectati ca sa vad ce admini sunt . Si mereu il vedeam (chiar foarte des l-am vazut pe Severus ca se holba la conectati CINE ESTE ONLINE) .Adminii si moderatorii au puterea sa te vada daca esti on chiar de stai pe invizibil . Eu cred ca Nihilius se uita dupa gagica-sa AHILBE . Eu n-am mai vazut-o pe-aia de multa vreme. Si acum, de curand ,am sesizat aparitia unui personaj nou pe forum . Ai idee cine este userul ANYOANE ELSE? Bag mana in foc si sunt 99,99% convins ca nu ma ard la mana dar ANYOANE ELSE asta e AHILBE a lu Nihilius Severus . Stii de ce? Am vazut ca ANYOANE ELSE asta scrie cu diacritice .Sunt prea putini care folosesc diacriticele.Si imi pare cunoscut stilul asta de scriere(ma refer la cum scrie ) . Am cautat acum postari de-ale lu AHILBE sa compar stilurile si constat ,pe langa faptul ca stilurile sunt asemanatoare si diacriticele is la fel . Interesant fapt este ca acel cont AHILBE este GUEST,deci a fost sters . Cine il putea sterge? Numai nihilius la cererea ei,banuiesc . Cand a plecat din echipa cred ca asta a fost ultimul lucru pe care la facut .De ce o fi plecat NIHILIUS din echipa si ce s-a intamplat cu povestea lor de dragoste?!! Astea-s intrebari care ma framanta pe mine si la care n-o sa aflu raspunsul niciodata, cred . Dar AHILBE a aparut din nou in peisaj . Reincarnata in ANYOANE ELSE . Stii cum mi-a atras atentia? Am vazut ca se baga in seama cu Pizdaru . Si de-acolo am urmarit-o mai departe . EA E. Ca ei ii placeau siropisme si dulcegarii . Very Happy Fatalaul ala de Pisdis Labus i le poate oferi. N-are gagica, e satul de laba. Asta n-are gagiu( nu stiu daca o mai arde cu Nihilius ) si e dornica de dulcegarii .As da o cina romantica la Paris sa aflu ce discutau INDRAGOSTITII astia 2, AHILBE SI NIHILIUS cand formau un cuplu si se fereau . Se fereau de dracu ca eu i-am ginit dar nu prea am dat importanta la acest aspect Very Happy
Astia sunt ca starurile alea haliudiene care se ascund de paparazii si tot sunt depistati ...hahaha
Facem un pariu ieftin? Nu mai dureaza mult si PISDIS o sa-i ia locul lu' Severus in concubinaj virtual ...pwahahahaha

https://www.youtube.com

52Discuții Negre - Pagina 3 Empty Re: Discuții Negre Sam Feb 04, 2012 8:01 am

Gicu Mentosan

Gicu Mentosan

Mai Neim Is Jan Rembo
Mai Neim Is Jan Rembo
Cand apare unul nou , nu se poate sa nu trezeasca interesul . Cand te cunosti cu totii si stii: ala e asa, ala e pe dincolo ,celalat e pe invers,n-ai cum sa nu-ti trezeasca interesul si sa te-ntrebi : CINE E ASTA SI CE FACE?!!! Sa presupunem ca ar fi un jucator nou care a iesit pe forum. Daca era jucator nou, aparea direct pe vreo lume ,prin vreun topic de razboi ceva . Nu apari direct la topicuri de-alea . Sa fim seriosi acum ,poate gandesc eu fals ,dar cine vine pe forum direct la CRONICI DE NU STIU UNDE SAU POVESTI DE NU STIU DE CARE?!!!
Joc pe lumea ICS sa zicem, apar acolo direct ca acolo ma intereseaa in mod clar. Mai e o chestie, poate sa fie de-ala care si-a facut cont pe forum si doar a stat fara sa zica nimic. Ca mai sunt cazuri de-astea.Au conturi dar posteaza doar daca sunt interesati de ceva.Si ca sa fie interesati de ceva ,ar trebui sa aibe o stare minima de nervi din cauza nu stiu carui razboi si nu stiu carui jucator care se lauda ce a facut el cu dusmanii . Atunci iti vin putin dracii si intrii in discutii . Daca-i de-al tau din alianta , esti de partea lui cand sar dusmanii pe el.Daca e de la dusmanii, sari tu pe el cu galagia ,nu?Very Happy Dar sa nu fi interesat de ncio lume, de niciun razboi ?!!! Prea bate la ochi . Si cand te-arati interesat de chestii de-astea scrise, prea bati la ochi.La unii, ca altor ochi, poti sa le pui scobitori intre gene si sa-i deschizi pana la belirea sprancenelor ,ca tot nu vad Very Happy Doar anumite persoane au capacitati de-astea ...hahaha
Sa luam cazul DUBALA . De ce a aparut pe forum direct la topicul aliantei lui de pe XI? A aparut ca sa-si apere colegii in fata greutatilor provocate de Leo, Suferescu si Subsemnatul. Cand ne-am delectat noi cu I.R.R. -UL. De ce budala asta nu a aparut pe OFF TOPIC sa laude bancurile de exemplu, sau sa posteze un banc macar Very Happy
Da-ma in kilu meu ca am carisma de detectiv Very Happy

https://www.youtube.com

53Discuții Negre - Pagina 3 Empty Re: Discuții Negre Mar Feb 28, 2012 11:41 pm

Domnu Dany

Domnu Dany

Pamfletar
Poate sa aibe ai spammeru un grad pe acilea ? pirat

http://ageofconquest.forummagic.net/forum

54Discuții Negre - Pagina 3 Empty Re: Discuții Negre Mier Feb 29, 2012 12:36 am

Hazel Eyes

Hazel Eyes

Miss Pynky
Miss Pynky
Da, ai primit, daca nu iti place, ma anunti si gasim ceva impreuna.

55Discuții Negre - Pagina 3 Empty Re: Discuții Negre Mier Feb 29, 2012 1:09 am

Domnu Dany

Domnu Dany

Pamfletar
Hazel Eyes a scris:Da, ai primit, daca nu iti place, ma anunti si gasim ceva impreuna.
E fain, dar prefer
Spartanu Spammului

Pentru moment Very Happy

http://ageofconquest.forummagic.net/forum

56Discuții Negre - Pagina 3 Empty Re: Discuții Negre Mier Feb 29, 2012 1:11 am

Hazel Eyes

Hazel Eyes

Miss Pynky
Miss Pynky
Domnu Dany a scris:
Hazel Eyes a scris:Da, ai primit, daca nu iti place, ma anunti si gasim ceva impreuna.
E fain, dar prefer
Spartanu Spammului

Pentru moment Very Happy

vedem, negociem...
Daca te duci la culcare acum, iti dau ce titlu vrei tu Very Happy

57Discuții Negre - Pagina 3 Empty Re: Discuții Negre Mier Feb 29, 2012 1:14 am

Domnu Dany

Domnu Dany

Pamfletar
Hazel Eyes a scris:
Domnu Dany a scris:
Hazel Eyes a scris:Da, ai primit, daca nu iti place, ma anunti si gasim ceva impreuna.
E fain, dar prefer
Spartanu Spammului

Pentru moment Very Happy

vedem, negociem...
Daca te duci la culcare acum, iti dau ce titlu vrei tu Very Happy
Buna afacerea. Noapte buna cheers

http://ageofconquest.forummagic.net/forum

58Discuții Negre - Pagina 3 Empty Re: Discuții Negre Mier Feb 29, 2012 1:15 am

Hazel Eyes

Hazel Eyes

Miss Pynky
Miss Pynky
Domnu Dany a scris:
Hazel Eyes a scris:
Domnu Dany a scris:
Hazel Eyes a scris:Da, ai primit, daca nu iti place, ma anunti si gasim ceva impreuna.
E fain, dar prefer
Spartanu Spammului

Pentru moment Very Happy

vedem, negociem...
Daca te duci la culcare acum, iti dau ce titlu vrei tu Very Happy
Buna afacerea. Noapte buna cheers

Deci ne-am inteles, nu-i asa?
Te fac spartanul spamului si tu fugi la somnic Very Happy

59Discuții Negre - Pagina 3 Empty Re: Discuții Negre Mier Feb 29, 2012 1:16 am

Domnu Dany

Domnu Dany

Pamfletar
Hazel Eyes a scris:
Domnu Dany a scris:
Hazel Eyes a scris:
Domnu Dany a scris:
Hazel Eyes a scris:Da, ai primit, daca nu iti place, ma anunti si gasim ceva impreuna.
E fain, dar prefer
Spartanu Spammului

Pentru moment Very Happy

vedem, negociem...
Daca te duci la culcare acum, iti dau ce titlu vrei tu Very Happy
Buna afacerea. Noapte buna cheers

Deci ne-am inteles, nu-i asa?
Te fac spartanul spamului si tu fugi la somnic Very Happy
După ce am postat si eu , mă culc. Pe mâine Sleep

http://ageofconquest.forummagic.net/forum


Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 3 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

    | Tema creata de DarkSpectre si modificata de Micul

    creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente