Forumul Negrilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Gicu Mentosan

Gicu Mentosan

Mai Neim Is Jan Rembo
Mai Neim Is Jan Rembo
Oare de ce mi-o fi spus mie STIL despre party-ul vostru de la sinaia???????!!! Aveti cumva idee? Si mi-a spus mai multe . Vreti sa stiti ce mi-a spus? Mi-a spus cum se delecta el cu adminii de pe joc si le facea tikete numai ca sa se amuze pe seama lor. E frumos asa?!!! Adica nu faceti parte din aceiasi familie INNO? Daca voi va mancati intre voi , ce sa mai zic de NOI,ceilalti? Vreti dovezi?Rakanishule, ai idee cumva de unde am eu adresa ta? Cine crezi ca mi-a dat-o? Crezi ca am visat eu noaptea in somn unde locuiesti tu?A zis conasul STIL sa-mi faca un pustiu de bine si sa-mi dea adresa ta. Poza cu tine de unde am? Ca doar nu-s fotograf eu sa merg la cumetrii. Tot de la nenea STIL am poza aia .DUMNEZEU MAI IARTA DIN GRESELI DAR EU NU IERT PE NIMENI. Mi-a propus sa-i aduc negrii dupa triburi la el pe grepolis ca sa rada de voi ca ramaneti fara useri. Faza e ca, cativa negrii n-o suporta pe alandala aia. Nu intelegeam de ce nu o suporta negrii pe-aia. Acum am inteles de ce nu o suporta. In martie n-o sa-l vedeti ,banuiesc ca nu mai are tupeul sa dea ochii cu "colegii lui"
Deci la sfarsitul lui martie ne vedem cu toti pe partie la sinaia? Negrii( eu si raducu ne-am anuntat deja prezenta) echipele inno romania (lamine cu gasca de pe west, stil cu aiuriti de pe grepo si carmi cu mormolocii astia de pe triburi) si aia 4 nemti. Va suparati daca negrii vor sa discute ceva cu aia 4 nemti care vin de la Inno germania sa va duca in vacanta la munte?
Mai doriti dovezi?
Stima si respectul fata de colegi.Cazul STIL 3582fj6
Stima si respectul fata de colegi.Cazul STIL 2603p0i
Stima si respectul fata de colegi.Cazul STIL 35btf5w
Stima si respectul fata de colegi.Cazul STIL 334ui43

https://www.youtube.com
Micul

Micul

Tunetul Nocturn
Tunetul Nocturn
Deci aia cu - ma duc sa fac misto de admini ... ca 90% din ei nu au ce cauta- m-a lasat masca... no comment. negru

https://negrii.forumgratuit.ro

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

    | Tema creata de DarkSpectre si modificata de Micul

    creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente